Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-10-17 17:12:11

Radamenes

Moderator

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prawdziwe ja :)

Witam, Jestem nowy w tym gronie i prawie dinozaur jeśli chodzi o gry MMO Mam 34 lata, pracuje jako operator CNC, interesuje się wędkarstwem i grami w necie, za młodych lat także napisałem parę wierszyków
Pozdrawiam Wszystkich z Radomia woj. mazowieckie ! Bym zapomniał mam na imię Artur.

Ostatnio edytowany przez Radamenes (2008-10-17 17:24:57)

Offline

 

#17 2008-10-17 17:14:28

ToosT

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: Prawdziwe ja :)

Heh za wiersze masz u mnie plusa

Offline

 

#18 2008-10-19 22:04:05

Axolotl

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Prawdziwe ja :)

marcus spokojnie podchodze do run z pelnym szacunkiem i nie traktuje ich jako zabawke bardzij jak cos poteznego i tajemniczego i pomagaja mi czasem ukazac w moich rysunkach cos co chce pokazac tylko wybranym

Offline

 

#19 2008-11-03 15:58:04

Revii

Użytkownik

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Prawdziwe ja :)

Witam...
Ja mam na imię Przemek i mam 24 lata, a obecnie pracuję w firmie sprzedającej sprzęt RTV. Jestem idealistą i niepoprawnym optymistą zarazem. Uwielbiam grać w "mądre" gry (Strategie, logiczne, przygodówki z zagadkami), ale czasem także nie zaszkodzi postrzelać, albo pościgać się z bratem. Neta mam i w domu i w pracy, także w Tales of magic raczej zawsze jestem do dyspozycji. Jeśli chodzi o zainteresowania, to podobno świetnie rysuję (TYLKO ołówkiem), lubię też jeździć na rowerku, ale moją pasją jest FIZYKA (w pełnym asortymencie - od kinematyki, przez elektrykę, dynamikę po fale, światło i pola elektromagnetyczne). Jeśli chodzi o szkołę, to skończyłem liceum, potem byłem na Politechnice (której nie skończyłem), a później skończyłem informatykę z tytułem technika. Teraz robię sobie tytuł magistra informatyki, ale tego chyba też nie skończę;) To tyle o mnie... Jak ktoś chce coś pisać to w Tales of magic, bo nie lubię forów:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolnelubanie.pun.pl www.intelowo.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.fannaruto.pun.pl www.msaug.pun.pl